openupcall

Sanal Ofis

Sanal Ofis

İş hayatında herkesin her zaman bir ofis ihtiyacı vardır. Sürekli ofis dışında olanlar, freelance çalışanlar, neredeyse ofisi hiç kullanmayanlar, gereksiz yere kira ödeyenler için sanal ofis büyük bir alternatif değil çözümdür.
Open Up Call sanal ofis hizmetleri her yerden çalışma olanağı sağlayan, çoğunlukla home office ya da freelance olarak faaliyet gösteren ve gereksiz maliyetlerden kaçınan girişimcilerin tercihinde önemli rol oynar.
Open Up Call sanal ofisler size fiziki, geleneksel ofiste olan unsurların fazlasını %90’a varan maliyet avantajı oluşturan bir hizmettir. Sanal Ofisinizde size özel asistanınız sizi arayanları firmanızın ismi ile karşılar, talimatınız doğrultusunda not alabilir ya da size aktarabilir.
Sanal ofis size iş hayatında rekabetçi ve profesyonel görünüm sağlayacaktır. Genellikle ofislerde profesyonel bir asistan sizin için bu konularla ilgilenir, avantajlı farkı ile Profesyonel kurum imajınızdan ödün vermeden her yer sizin ofisiniz olacaktır. Uzun vadeli sözleşmelere, taahhütlere veya gizli maliyetlere sanal ofis ile son verebilirsiniz.