openupcall

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Herkes İçin OpenUpCall

OpenUpCall içinde ofisiniz olması için belli bir sektöre bağlı olmanız gerekmez. Her alanda çalışan, tüm sektörlere ofislerimiz açıktır.
FİNANS VE GAYRİMENKUL

Sunduğumuz yüksek derecede profesyonel hizmet ile bir çok gayrimenkul ve finans uzmanı randevu organizasyonları, telefon çağrılarının karşılanması, kargo ve kuryelerinin yönetimi gibi pek çok hizmeti alabilmektedirler.

IT DANIŞMANLARI

Open Up Call, çağrı cevaplama ve geniş yelpazede hizmetleri ile IT danışmanlarına yardımcı olur.

REKLAM VE MEDYA

Pek çok reklam ve pazarlama şirketi ofis ihtiyaçları için Open Up Call’un sanal ofis hizmetlerini kullanmaktadırlar.

HİZMET SEKTÖRÜ

Open Up call’un sanal sekreter ve telefon yanıtlama hizmetleri ile inşaat, onarım şirketlerinden tamir, asistanlık şirketlerine kadar çeşitli hizmet sektöründeki profesyonellere yardımcı olurlar.

AVUKATLAR HUKUK DANIŞMANLARI

Pek çok avukat ve hukuk danışmanı Open Up Call’un sanal asistanlarını kullanarak sadece zamandan ve maliyetten tasarruf etmekle kalmaz, profesyonel hizmet sayesinde presti de kazanır.

DİĞER

Düşük maliyetle yüksek prestij kazanmak ve müşterilerine profesyonel hizmet vermek isteyen her şirket ya da kişi sanal ofis kullanır. Emlak, Sağlık, Organizasyon, Yaşam Koçluğu, Sigorta, İnsan Kaynakları, Mimarlık, Freelance ve Home Office sektöründe faaliyet gösterenler.