openupcall

Biz Kimiz?

Biz Open Up Call'uz

Bağımsız profesyonel girişimciler olarak birbirinizle ilişkilerinizi geliştireceğiniz, işbirliği ve ortaklıklar gerçekleştirebileceğiniz mekanlara gereksinim duyuyorsunuz. Söz ettiğimiz çalışmak için istek ve gurur duyacağınız ve değerli insanlarla karşılaşacağınız bir mekan…
Biz Open Up Call ailesiyiz… Open Up Call girişimcilerden ve yaratıcı profesyonellerden oluşan bir topluluk. Düşüncelerinizi geliştirmekte ve çalışmakta dilediğinizce özgür olduğunuz Open Up Call’da, sizin yaratıcılığınızı ve işbirliğinizi desteklemek bizim işimiz.
Önce İletişim

Günümüz iş hayatında önemli bir kriter olan iletişimi kolaylaştırıyor, bürokrasiden uzaklaştırıyoruz. Aynı zamanda, masraflarınızı azaltıyor ve anında çalışmaya başlayabilme olanağı sayesinde iş dünyasındaki başarı şansınızı artırmaya yardımcı oluyoruz. Open Up Call’un profesyonel çözümleri size ve işinize yüksek iletişim becerisi ve muhteşem bir kurumsallık sağlar.

Benzersiz Faydalar

Open Up Call ailesinin bir parçası olabilme imkanı ile networking yapmanızı, iş çevrenizi genişletebilmenizi yeni insanlarla tanışarak kazancınızı arttırma veya daha uygun şartlarla tedarik imkanı sağlıyoruz.

Esneklik

Sizi uzun süreli taahhütler ile, aylarca mecburi olarak hizmet alma zorunda bırakmıyoruz. Esnek alternatiflerimiz ile 1 aydan başlayarak uzun süreli hizmet alabilmeniz mümkündür. Hatta belirli zamanlarda ya da kısa bir süreliğine olan ihtiyaçlarınızda da Open Up Call’dan hizmet alabilmeniz mümkündür.