openupcall

Open Up Call Marketplace

Open Up Call Marketplace

Open Up Call'da ihtiyaçlarınızı sizin hizmetinize sunan bir pazar yeri bulunmaktadır. Open Up Call bünyesinde ihtiyacınıza göre en uygun ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz.
mcan Health - Sağlık

Herşeyin başı sağlık. Estetik alanında hizmet veren mcan health firması sizin de ihtiyaçlarınızı sağlamaktan büyük mutluluk duyacaktır.

ClockOver

Bünyesindeki uzman takımıyla, strateji geliştirme ve kolektif enerjisinin getirdiği yaratıcılığa odaklanan dijital performans pazarlama ajansıdır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Mali Müşavirlik

Firmanızın kurulum aşamasından, işletmeniz ile ilgili tüm süreçlerin takibine kadar tüm işlemleriniz Open Up Call bünyesindeki Mali Müşavirlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ANDL Sigorta Aracılık

Sigorta hizmeti almak şimdi çok kolay. Open Up Call içinde sizin için uygun ve iyi hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya hazırız.

Purple&More

Müzik Prodüksiyonlarınızda PurpleandMore'un profesyonel ekibiyle yola çıkmak, Hayalini kurduğunuz organizasyonlarınız için sizlere çözüm ortaklığı yapabilmemiz ve Kurumsal anlamda vermiş olduğumuz eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İşeri Hukuk Bürosu

Büyük, küçük her işletmenin yasal bir plana ihtiyacı vardır. Senin planın var mı?
Sözleşmeler, anlaşmalar, marka patent ve diğer hukuksal haklarınız için hukuksal danışmanlık.

Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Özgün eğitimin yanı sıra kendilerini diğer alanlarda geliştirmek isteyenleri destekleyen bir kurum olarak hizmet veriyor. Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde eğitimler farklı alanlarda konusunda uzman eğitmenler ve sektör profesyonelleri tarafından veriliyor. Eğitimler tasarlanırken hem akademik bilginin hem de uzmanların tecrübelerinin programlarda yer almasına önem veriliyor.

Mikro Yazılım

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir.

Sun Media Group®

Dünyaca ünlü kariyer ve iş kanalı Career Network Channel Türkiye'de yayın hayatına başlayarak sektöre yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.
Dünyaca ünlü kariyer ve İş kanalı Career Network Channel'in Türkiye haklarını alan Sun Media Group; gençlerin kariyer endişeleri başta olmak üzere istihdam sorunlarına kadar tüm konuların uzmanları eşliğinde masaya yatırıldığı programlara start verdi.
Firmalar, kanal bünyemizde oluşturduğumuz ekip ile muhabirli-muhabirsiz tüm tanıtım filmlerini bütçelerini sarsmadan çektirebilirler.