fbpx
+90-850-532-67-36

LCV Hizmeti Nedir, Neden Gereklidir?

LCV Nedir, Neden Gereklidir?

‘Lütfen Cevap Veriniz’ kelimelerinin kısaltması olan LCV, genel olarak; Bir etkinlik düzenlemenin en sıkıntılı süreçlerinden biri katılımcılarla iletişim süreçlerini doğru organize etmektir. Özellikle davet ve toplantılar için bu daha farklı konumdadır. Davet için istenen sayıda kişiden yanıt almak mümkün olmamaktadır.

LCV; genelde davetiyelerin en alt kısmına yazılan ve Lütfen Cevap Veriniz kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Bu kısaltma, davetlilerin etkinliğe katılım durumlarını bildirme aşamasında kullanılır. Organizasyonun hazırlık sürecinde LCV geri bildirimleri oldukça önemlidir. Bu bildirimler sayesinde doğru bir katılım listesi oluşturulur ve etkinlik için yapılan hazırlıklar tam hedefini bulur. LCV, özellikle yemekli düğün organizasyonlarında davetli sayınızı tespit etmenize olanak sağlar. Tek tek davetlilerinize telefon etmek yerine, LCV hizmeti almanız yeterlidir. Davetlileriniz vermiş olduğunuz telefondan size ulaşarak katılım durumlarını bildirebilirler. Böylece yemekli veya kokteylli organizasyonlarınızda katılımcı sayınızı pratik bir şekilde tespit etmiş olursunuz. LCV uygulaması, özellikle büyük çaplı ve iş hayatını ilgilendiren kurumsal davetlerde çok önemli bir yer tutmaktadır. Organizasyonu yapacak taraf misafirlerini layığıyla ağırlamak ve gerekli düzenlemeleri yapabilmek için tam katılımcı listesine ihtiyaç duyar. LCV notu düşülmüş davetiyelere geri dönüş yapmak bu açıdan hem davet eden hem de davet edilen için oldukça avantajlı ve gereklidir. Ayrıca iş hayatında LCV davetiyelerine geri dönüş yapmak bir nezaket kuralı haline gelmiştir.

LCV Hizmeti özetle herhangi bir etkinliğe davet edilen davetlilerin etkinliğe katılım durumlarını bildirmelerini temsil eder.

Organizasyonun hazırlık sürecinde LCV geri bildirimleri oldukça önemlidir. Bu geri bildirimler sayesinde doğru bir katılım listesi oluşturulur ve etkinlik için daha sağlıklı hazırlık yapılır.

Bu noktada sektördeki tecrübemiz ve alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere profesyonel LCV (Lütfen Cevap Veriniz) ihtiyacınıza çözüm sunmaktayız. LCV talebinizi kendi ofisimizde size tahsis edeceğimiz özel ve eğitimli personellerle ve davetiyelerinizde kullanabileceğiniz size özel telefon numarasıyla hizmet veriyoruz.

Düzenleyeceğiniz organizasyon veya davetlerde misafirlerinizin katılım durumlarını öğrenmek amacıyla LCV hizmetini A’dan Z’ye planlayarak sizlere hazır raporlar halinde sunabiliriz. Konusunda tecrübeli personellerimiz ofisimizde gerçekleştireceğimiz aramalarda sizi en iyi şekilde temsil ederek misafirlerden gelen dönüşleri alacaktır. Bu dönüşlerin akabinde katılım raporları tarafınıza eksiksiz ve hızlı bir şekilde iletilecektir. Organizasyonunuzun veya davetinizin içeriğine göre esnek LCV Hizmeti planlamasını sizin belirleyeceğiniz standartlara uygun olarak gerçekleştirebiliriz. Kongre, Sempozyum, Konferans, Bayi Toplantısı, Açılış, Düğün, Gala, Lansman, Davet, Kokteyl ve diğer tüm organizasyonlarınız ve etkinliklerinizdeki LCV ihtiyaçlarınıza profesyonel hizmet almak, etkinliğinizin ve organizasyonunuzun imajını yükseltmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Perşembe Kasım 4th, 2021