fbpx
+90-850-532-67-36

Hizmetlerimiz

Open Up Call’un fark yaratan hizmetleri

Biz Open Up Call ailesiyiz… Open Up Call girişimcilerden ve yaratıcı profesyonellerden oluşan bir topluluk. Düşüncelerinizi geliştirmekte ve çalışmakta dilediğinizce özgür olduğunuz Open Up Call’da, sizin yaratıcılığınızı ve işbirliğinizi desteklemek bizim işimiz.

GELEN ARAMALAR

Gelen aramalarınızın kurumsal imajınıza yakışır şekilde karşılanması ve veri akışının yönetilmesinini open up kalitesi ile sağlayın.

GİDEN ARAMALAR

Giden aramalarınızın kurumsal imajınıza yakışır şekilde yapılması ve veri akışının yönetilmesinini Open Up kalitesi ile sağlayın.

Sizi uzun süreli taahhütler ile, aylarca mecburi olarak hizmet alma zorunda bırakmıyoruz. Esnek alternatiflerimiz ile 1 aydan başlayarak uzun süreli hizmet alabilmeniz mümkündür. Hatta belirli zamanlarda ya da kısa bir süreliğine olan ihtiyaçlarınızda da Open Up Call’dan hizmet alabilmeniz mümkündür.

KALİTESİYLE FARK YARATAN HİZMETLERİMİZ
VERİ GÜNCELLEME

Veri güncelleme aramaları

TEKNİK DESTEK ARAMALARI

Sektörel uzmanlık gerektiren aramaların yönetimi

HOŞGELDİN ARAMASI

Müşterileriniz için hoşgeldin aramaları

LCV (Lütfen Cevap Veriniz)

Tüm organizasyonlarınızdaki LCV araması, Kayıt araması

RANDEVU ALMA

Satış ekiplerinizin randevularını biz alalım

ANKET ARAMALARI

Başarılı anket aramaları

GELEN ARAMA YÖNETİMİ

Gelen arama, sekreterlik, telefon yanıtlama hizmetleri

GİZLİ MÜŞTERİ

Müşteri memnuniyeti için gizli müşteri aramaları

KAMPANYA DUYURUSU

Kampanyalarınız için duyuru aramaları

LCV (Lütfen Cevap Veriniz)

Kongre, Sempozyum, Konferans, Bayi Toplantısı, Açılış, Düğün, Parti, Gala, Lansman, Davet, Kokteyl ve diğer tüm organizasyonlarınızdaki LCV ihtiyaçlarınıza Open Up Office ile çözüm bulabilirsiniz. Organizasyonun hazırlık sürecinde LCV Hizmeti geri bildirimleri oldukça önemlidir. Bu geri bildirimler sayesinde doğru bir katılım listesi oluşturulur ve etkinlik için daha sağlıklı hazırlık yapılır.

Bir etkinlik düzenlemenin en zorlu süreçlerinden biri katılımcılarla doğru iletişim kurabilmektir. Özellikle davet ve toplantılar için istenen sayıda kişiden yanıt almak mümkün olmayabilir. Bu noktada Open Up Office size hızlı, ekonomik ve doğru sonuçlar sunuyor.

Tüm iş yükünüzü hafifletmek ve doğru sonuçlar elde etmek için oluşturulan LCV Organizasyonu ile zamandan tasarruf edersiniz. İş yükünüzü azaltır ve doğru sonuçlara ulaşırsınız.

Anket

Çağrı Merkezi Hizmetlerini sadece satış ve pazarlama amacıyla değil portföye yeni dahil olan müşterilere hoş geldin araması yapmak, bilgi vermek, müşterileri memnuniyetini ölçmek ya da anket aramaları için de kullanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ölçümü ve anket aramalarınızı yüksek ulaşım oranları ve gerektiği takdirde bilgi sistemlerinize kolayca entegre olabilecek Open Up Office teknolojisi ile kısa zamanlar içerisinde projenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilendirme

Saha satış ekiplerinizin verimliliğini arttırmak, görüşme adetlerini arttırmak için, önceden randevularını biz alalım, onlara sadece satışı gerçekleştirmek kalsın. Siz de cironuzu arttırın.

Data Güncelleme

Potansiyel veya mevcut müşterilerinizin iletişim bilgileri ve ihtiyaç bilgileri satış ve/veya çapraz satış yapabilmeniz için önemlidir. Dış arama gerektiren, mevcut ve potansiyel müşterilerinizin veri güncelleme ve veri toplama çalışmalarını basit ofis yazılımlarıyla ile veya basılı formlarla takip etmek çok zordur. Open Up Office, gelişmiş teknoloji ve yetkin insan kaynağıyla tüm veri güncelleme işlemlerinizi hızlı, doğru ve düşük maliyetle, sizin adınıza gerçekleştirebilir.

Kampanya Duyurusu

Kampanya yapıyorsunuz ama müşterilerinize erişemiyor, beklediğiniz verimi alamıyor musunuz? Bırakın Open Up Office sizin adınıza müşterilerinize ulaşsın, kampanyanızı anlatsın. Siz de satışlarınızı arttırın.

Hoşgeldin Araması

Yeni başlayan müşteriler için anlık, mevcut müşteriler için (1 aylık) Hoşgeldin diyebilmek, müşteriye canlı olduğumuzu gösterebilmek ve onlara dokunabilmek, 1 yıllık müşteriler için de bu süreçte memnun olup olmadığını ölçmek adına yapılan aramalardır. Müşterilerinizden aldığımız geri bildirimleri kalite süreçlerinizde kullanır, önleyici aksiyonlarla süreçlerinizi iyileştiririz..Mükemmel bir operasyon sunmak ve pozitif motivasyon sağlamak adına hoşgeldin, hizmet değerlendirme aramaları yapılır. Open Up Office, şirketinizin organizasyon şemasında aşağıda kalmış, yukarıya kadar ulaşmamış talepleri size ileterek daha mutlu müşterilerle yola devam etmenizi sağlar.

Bayi Araması

Şirketinizin çatısı altında olan bayiler ile ilişkileri, bayi müşterilerinin yaptırdığı işlemler sonunda memnun olup olmadığını ölçümlendirmek adına yapılan hizmet değerlendirme aramalarıdır. Bu aramaların sonucunda bayi hizmetlerinin kalitesini, bayi müşterilerinin de memnuniyetini ölçümleyebilir, gerekli durumlarda ödül ve ceza sistemi oluşturabilirsiniz.

Şube Araması

Şirketinize bağlı olan şubelerinizin, sorunları, iletişimleri, şikâyetleri ve memnuniyetlerini ölçmek adına yapılan hizmet değerlendirme aramalarıdır. Open Up Office, şirketinizin organizasyon şemasında aşağıda kalmış, yukarıya kadar ulaşmamış talepleri size ileterek daha mutlu çözüm ortakları ile yola devam etmenizi sağlar.

TT (Talep teyidi/ Doğrulama)

Şirketinizin web sitesi üzerinden veya başvuru formlarında doldurulan taleplerin gerçek olup olmadıkları bilgilerinin doğruluğunun teyid edildiği hizmet değerlendirme aramalarıdır. Open Up Office doğrulukları teyid ederken siz de müşterilerinize sunacağınız tekliflerin detayları ile ilgilenebilirsiniz.

Randevu Teyit

Doktorlar, mekan işletenler ve randevu sistemi ile çalışan her yer için; randevu kayıplarının dolayısıyla gelir kayıplarınızı önleyin. Vermiş olduğunuz randevulara müşterileriniz gelip gelmeyeceğini teyit ederek iş organizasyonunuzu mükemmel hale getirerek, iş gücü ve gelir kaybınızın önüne geçin, kazancınızı arttırın.

Hatırlatma (Kişisel)

Artık hiçbir özel günü unutmayacaksınız. Evlilik Yıldönümü, eşlerin, çocukların doğum günü ve diğer kişisel özel gün hatırlatma servisimiz ile aklınıza takılan hiçbir tarih kalmayacaktır. Open Up Office ile daha mutlu günlere.

Satış ekiplerinizin ve müşteri iletişiminizin ihtiyacı olan arama projelerini Open Up Call kalitesi ile sonuçlandırmak için hemen teklif alın.